Obchod
Anna Véghová
Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom
- Obec
- Sušany
- Od roku
- 1995
- IČO
- 34 227 105
Anna Véghová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 980 12 Sušany
- Na trhu od
- 15. marca 1995
- IČO
- 34 227 105
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.11)
- Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom
Podnikanie v číslach
- 31
- rokov na trhu
- 1995
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Anna Véghová
Anna Véghová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Sušany. Podniká od 15. marca 1995.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom“ (47.11). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad maloobchod so zmiešaným tovarom a predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu a predaj….
Základné údaje
- Obchodné meno
- Anna Véghová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 34 227 105
- Dátum vzniku
- 15. marca 1995
- Miesto podnikania
- 980 12 Sušany
- Živnostenský register
- Okresný úrad Lučenec, vložka č. 607-6613
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.11)
- Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Anna Véghová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Maloobchod so zmiešaným tovarom
-
Predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu a predaj doplnkového tovaru
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Anna Véghová?
Miesto podnikania je v obci 980 12 Sušany.
Čím sa Anna Véghová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom“ (47.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod so zmiešaným tovarom; predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu a predaj….
Aké je IČO – Anna Véghová?
IČO je 34 227 105.
Odkedy podniká Anna Véghová?
Podnikanie začalo 15. marca 1995. Na trhu pôsobí 31 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.